Відкрита сесія наукової школи доктора педагогічних наук, професора Олексюк Ольги Миколаївна «Духовність особистості в системі мистецької освіти»

66

15-16 вересня 2017  року у Чернівецькому національному  університеті імені Юрія Федьковича  відбулася відкрита сесія наукової школи доктора педагогічних наук, професора Олексюк Ольги Миколаївна «Духовність особистості в системі мистецької освіти».  У рамках сесії проводилися творчі зустрічі з колективом кафедри музики  факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Університету. Спільно із завідувачем кафедри музики Лісовим Вадимом Анатолійовичем розроблено план подальшої наукової та науково-методичної співпраці кафедри музики  та кафедри теорії і методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.