Вітаємо!

Грамота_1.jpg   Грамота_2.jpg   грамота_3.jpg

Вітаємо Ольгу Миколаївну Олексюк , завідувача кафедри музикознавства та музичної освіти, доктора педагогічних наук, професора,  наукового керівника здобувачів, та
студентів Софію Мусіну (4 курс, спеціальність "Музичне мистецтво") і Ганну Мирошниченко (5 курс спеціальність "Музичне мистецтво") з нагородами Київського університету імені Бориса Грінченка за перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2021-2021 н.р.