Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Вітаємо Лілію Шпильову – лауреата ІІ ступеня ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта»!

       15 квітня 2020 р. відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта». Конкурс проходив у режимі онлайн-конференції, організатором якої була Українська інженерно-педагогічна академія (м. Харків). 

        До програми підсумкової науково-практичної конференції входило чотири секції за напрямами: «Теоретико-методичні основи розроблення та використання засобів навчання та виховання», «Теоретико-методичні основи розроблення та використання інформаційно-комунікативних технологій у професійній освіті», «Теоретико-методичні основи розроблення та використання методів навчання та виховання» та  «Теорія та методика формування змісту професійної освіти».

        У секції «Теоретико-методичні основи розроблення та використання засобів навчання та виховання» Інститут мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка представила студентка V курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Лілія Шпильова. Науковий керівник – Ольга Миколаївна Олексюк, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри музикознавства та музичної освіти. Студенткою було захищено роботу на тему «Технологія драмогерменевтики у професійній підготовці майбутнього вчителя музичного мистецтва» та здобуто звання лауреата ІІ ступеня.