Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Гостьова лекція кандидата мистецтвознавства, члена Спілки композиторів України, лауреата премії імені В.С. Косенка, головного хормейстера Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина» Анастасії Комлікової «Нові засоби у музич

14 травня 2019 р. у рамках Фестивалю науки відбулася гостьова лекція композитора і педагога Анастасії Комлікової «Нові засоби у музичній педагогіці».

Цей захід, що його ініціювала кафедра музикознавства та музичної освіти, привернув увагу всіх, хто цікавиться сучасними методиками музичного розвитку дітей. Представлена програма «Музикадля малюків», яка складається із трьох тематичних пісенно-ігрових збірок, вразила присутніх викладачів і студентів новизною та оригінальністю концепції.

Також презентовано збірку ансамблів  в чотири руки «Казкове фортепіано». У збірнику представлені 12 п’єс (на всі півтони в межах октави). Окрім висоти звуку, п’єси знайомлять юного виконавця також із різними регістрами, ритмічними фігурами, штрихами, динамічними відтінками, темпами тощо, допомагають із перших кроків у музиці опановувати тонкощами гри в ансамблі. Ігровий підхід з елементами казки, використання яскравих персонажів сприяє вирішенню низки навчальних завдань.

Авторка представлених творів – кандидат мистецтвознавства, член Спілки композиторів України, лауреат Всеукраїнських конкурсів
Анастасія Комлікова – має багаторічний досвід роботи з дітьми. У своїх розробках вона органічно поєднала ігрові методи музичного розвитку дітей, переконуючи, що унікальність музичного виховання полягає саме в його всебічному впливі на дитину. Таке поєднання, на думку
Анастасії Комлікової, допомагає викладачеві гри на музичному інструменті створити особливу, творчу атмосферу
заняття і досягти значних результатів. Цей захід заохотив присутніх детальніше ознайомитися з методичними напрацюваннями Анастасії Комлікової.