Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта»

0001 copy_copy

27 березня 2018 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта». Конкурс проходив в Українській інженерно-педагогічній академії. Програма підсумкової науково-практичної конференції  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт складалася з чотирьох секцій за такими науковими напрямками: «Теорія та методика формування змісту професійної освіти»; «Теоретико-методичні основи розробки та використання методів навчання та виховання»; «Теоретико-методичні основи розробки та використання засобів навчання»; «Теоретико-методичні основи розробки та використання інформаційно-комунікаційних технологій в професійній освіті». За змістом тематика виступів була різноаспектною. Учасники Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт мали змогу показати свої оригінальні наукові здобутки та реалізувати творчий потенціал.

У секції «Теоретико-методичні основи розробки та використання інформаційно-комунікаційних технологій в професійній освіті» Інститут мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка представив студент VІ курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Валерій Лимаренко. Науковий керівник – Ольга Миколаївна Олексюк, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та методики музичного мистецтва. Студент успішно захистив наукову роботу на тему «Ед’юнтеймент та хмарні технології у постнекласичній професійній мистецькій освіті», здобувши звання лауреата ІІ ступеня. 

999999 copy_copy