Брейнстормінг “Перспективні напрями інноваційної діяльності кафедри в контексті розвитку мистецької освіти”

01 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

15.05.2015 року на кафедрі теорії та методики музичного мистецтва відбувся брейнстормінг “Перспективні напрями інноваційної діяльності кафедри в контексті розвитку мистецької освіти”, який провела завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор Олексюк О.М. Присутні брали активну участь в обговоренні перспективних наукових напрямків розвитку мистецтвознавства та мистецької освіти. Учасники брейнстормінгу обґрунтували власні пропозиції щодо спільної тематики майбутніх наукових розробок членів кафедри. У результаті проведеної роботи професорсько-викладацьким складом кафедри було сформульовано нову наукову тему кафедри "Теоретико-методичні засади та інноваційні технології реалізації духовного потенціалу музичного мистецтва в постнекласичному освітньому просторі".