Всеукраїнська художня виставка «Поєднані Дніпром»

дніпро.jpg

Запрошуємо відвідати Всеукраїнську художню виставку «Поєднані Дніпром» у виставкових залах Дніпровського Будинку мистецтв.

В експозиції представлені роботи заслуженого художника України, доцента кафедри образотворчого мистецтва Анни Крюкової та викладача Дар’ї Мостовщикової.

За словами організаторів: «Виставка має на меті ознайомити мешканців та гостей міста з творчими пошуками художників, життєвий та творчий шлях яких пов’язаний з нашим містом, та тих художників, що представляють міста, розміщені по обидві береги могутньої ріки  Дніпро,  який єднає Україну»

Відвідувачі зможуть побачити образно-пластичні пошуки художників  різних міст України: Києва, Харкова, Сум, Полтави, Львова, Запоріжжя, Одеси, Бердянська,  Кам’янського, Кропивницького, Нікополя, Луцька, Коломиї та Дніпра, а також з Німеччини та Ізраїлю.

Усі поціновувачі мають можливість безкоштовно оглянути виставку з 30 листопада 2021 до 11 січня 2022 року (щодня з 10 до 19 години).