ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДИСТАНЦІЙНИЙ КОНКУРС МАЙСТРІВ ТА ХУДОЖНИКІВ «КРАСА РІДНОГО КРАЮ»

З 30 вересня по 3 жовтня 2021 року проходив Всеукраїнський дистанційний конкурс майстрів та художників «КРАСА РІДНОГО КРАЮ», в якому взяли участь 366 учасників, серед яких були студенти спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація». Лауреатом 2 премії в номінації «Живопис» (ІV вікова категорія) з твором «Спокій»  стала студентка І курсу Чернякова Катерина, Гран-прі в номінації «Живопис» (V вікова категорія) з твором «Блакитна сюїта» здобула студентка V курсу Чеботарьова Тетяна. Вітаємо дівчат та бажаємо нових творчих перемог!

зображення_viber_2021-10-12_14-03-37-202.jpg  imgonline-com-ua-CompressBySize-E3jsjvqXiQre.jpg