Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

ВИСТАВКА ЕМАЛЕВИХ ТВОРІВ В ART-GALLERY «САДИ ПЕРЕМОГИ»

   18 серпня 2021 року в Art-Gallery «Сади перемоги» м. Одеса у рамках Міжнародного арт-проєкту «Мистецтво, народжене вогнем» відбулося урочисте відкриття виставки емалевих творів викладача ювелірного мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка Олександри Барбалат, студентів Інституту мистецтв та Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка й дитячо-юнацької емальєрної школи «Майстерня Сонця».

   У рамках проєкту студенти також відвідали лекцію  пані Олександри з історії виникнення ювелірної техніки гарячої емалі, котра сьогодні переживає етап свого оновленого розвитку і знаходиться у процесі переосмислення традицій давнини. Виставку також відвідав відомий одеський ювелір-емальєр грузинського походження Роїн Хуцидзе, котрий відзначив високий рівень творчих думок учасників виставки та гідний рівень виконання творів у матеріалі.

   Виставка гарячої емалі «Мистецтво, народжене вогнем» ‒ своєрідний літопис сучасної культури України.