Запрошуємо відвідати XV Всеукраїнську художню виставку «Чарівні барви Дніпра»!

афіша чарівні барви дніпра

Всього виставковим комітетом відібрано близько 300 робіт митців з усієї України, зокрема живописні твори доцента кафедри образотворчого мистецтва Анни Крюкової, викладача Дар’ї Мостовщикової та студентів ІІІ курсу освітньої програми «Образотворче мистецтво» Юлії Станкевич, Аліси Кулеш, Аліни Загорулько, Діани Веденяпіної, Ярослава Ладчина, Софії Габро, Аліси Послушної, Софії Беспалової, Лілії Доровської.

Експозицію формують різноманітні техніки: живопис, графіка, петриківський розпис, декоративно-прикладне мистецтво та скульптура.

Усі поціновувачі сучасного українського мистецтва мають можливість безкоштовно оглянути виставку до 15 жовтня 2021 року (понеділок – п’ятниця,  з 10 до 17 години) за адресою: м.Дніпро, виставкова зала ДОНСХУ (вул.Січеславська набережна, 11).