Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

IV Міжнародна виставка "Меморіал А.І.Куїнджі"

куїнджі.jpg

 

Запрошуємо відвідати масштабну IV Міжнародну виставку "Меморіал А. І. Куїнджі", що проводиться кожні п’ять років у м. Маріуполь. Цього року основна експозиція буде представлена на двох локаціях: Центр сучасного мистецтва і культури ім. Куїнджі (пр. Металургів, 25) та Художній музей ім. А. І. Куїнджі (вул. Георгіївська, 58).

Виставка триватиме з 4 червня до 4 липня 2021 року. Відкрита для відвідування щодня, окрім понеділка з 9:00 до 18:00. Урочисте відкриття 04. 06. 2021 о 12:00 у  Художньому музеї ім. А. І. Куїнджі.

Головна мета мистецького заходу – репрезентація художніх творів, що відображують основні стилістичні напрямки у сучасному пейзажі. 

На виставці представлені роботи заслуженого художника України, доцента кафедри образотворчого мистецтва Анни Крюкової, викладача Дар’ї Мостовщикової та студентів ІІ курсу освітньої програми «Образотворче мистецтво» Ярослава Ладчина, Софії Беспалової, Лілії Доровської, Олени Михайлової, Катерини Бондар.

Організатори культурного проєкту:

  • Міністерство культури та інформаційної політики України
  • Національна спілка художників України
  • Дирекція виставок Національної спілки художників України
  • Маріупольська міська рада
  • Маріупольський міський центр сучасного мистецтва і культури ім. А. І. Куїнджі.