Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Арт-проект «Барви життя – 2019»

artm

15 березня 2019 р. в Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся Арт-проект  «Барви життя – 2019», де були представлені 72 роботи випускників та їх учнів. Організатори і модератори проекту - доцент кафедри образотворчого мистецтва Г.В.Кузьменко і викладач кафедри С.В.Стрельцова.

З вітальними словами до присутніх звернулися  директор Інституту мистецтв К.Ю.Бацак, завідувач кафедри образотворчого мистецтва О. В. Школьна та професор кафедри А.Б. Буйгашева.

Для усіх учасників виставки – старшокласників і студентів спеціальності «Образотворче мистецтво» Університетського коледжу викладачами кафедри (Кузьменко Г. В., Стрельцова С. В., Гунька А. М.) і студентами II та III курсів (Боклан С., Глушко Д., Гречана О.) було проведено оглядові екскурсії творчими майстернями.

«Родзинкою» Арт-проекту стало проведення низки майстер-класів, у яких в якості асистентів викладачів виступали студенти II-IV-го курсів. Майже сімдесят старшокласників і студентів Університетського коледжу в цей день спробували свої сили у художніх майстернях з ручного ткацтва (народний художник України, професорАлла Буйгашева і старший викладач Вероніка Зайцева), холодного батику (старший викладач Наталія Прохорова і студентка IV курсу Карина Кобрись), гравюри на картоні (старші викладачі Генадій Задніпряний і Анна Гунька зі своїми асистентами – студентами II курсу Марією Швецовою та Діаною Цвіркун), гончарного мистецтва (куратор майстерні художньої кераміки - Олег Резніков), кераміки (студентка II курсу Олександра Мороз), ебру (кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Галина Кузьменко і викладач Світлана Стрельцова), з ювелірного мистецтва (Олександра Барбалат).

Вітаємо організаторів і учасників Арт-проекту «Барви життя – 2019», який став справжнім святом краси і мистецтва!