ОСІНЬ ЗОЛОТА ПРИЙШЛА

99 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy
    06. 10. 2018 року стартував черговий етап Соціального проекту «З Києвом і для Києва», у межах якого діє дитяча художня студія. В рамках організації соціального проекту доцентом кафедри образотворчого мистецтва Галиною Кузьменко і студенткою VI курсу спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Дар’єю Мостовщиковою було проведено творчий майстер-клас у техніці монотипії на тему: «Осінь золота прийшла». Завдяки захоплюючому заняттю маленькі художники отримали незабутні враження, позитивні емоції та подарували своїм батькам чудовий осінній настрій.