Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Фестиваль-конкурс «Мурчик-Фест. Open»

05-min copy

28.03.2018 р. старші викладачі Зіневич Віта Миколаївна, Шпортько Валерій Іванович і викладач кафедри образотворчого мистецтва Гунька Анна Миколаївна прийняли участь у журі  ІV районного фестивалю-конкурсу «Мурчик-Фест. Open», організованого Центром дитячо-юнацької творчості Дніпровського району міста Києва, благодійною організацією «Благодійний фонд Дніпровський», за підтримки управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації. Програма фестивалю-конкурсу складалася з чотирьох творчих направлень: образотворче мистецтво, фотомистецтво, декоративно-прикладне мистецтво та рукоділля. Програма фестивалю передбачала благодійну акцію «Допоможи малому другові».

У фестивалі-конкурсі прийняли участь учні закладів освіти та вихованці позашкільних закладів освіти Дніпровського району.

01-min copy 04-min