МАЙСТЕР-КЛАС З ПИСАНКАРСТВА

05 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

Напередодні світлого свята Великодня за ініціативою викладачів кафедри образотворчого мистецтва Волкової Людмили Миколаївни і Кузьменко Галини Василівни у середній загальноосвітній школі №182 міста Києва було проведено творчий майстер-клас з писанкарства для учнів сьомих класів.

Школярі з інтересом слухали про народні традиції прикрашання пасхального дерева, дізналися про різні техніки розпису пасхальних яєць і виготовили свої перші писанки.