БАВРИ ДИТЯЧОГО МИСТЕЦТВА

1405 16

27 квітня 2018 р. в Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка розпочалася виставка дитячих малюнків, створених вихованцями «Дитячої художньої студії», яка працює у межах соціального проекту Київського університету імені Бориса Грінченка «З Києвом і для Києва!» (арт-куратор – викладач кафедри образотворчого мистецтва С. В. Стрельцова). Вікова категорія авторів дитячих творів – до 12 років. Виставка триватиме два тижні. Запрошуємо всіх подивитися на щирість і відкритість дитячого малюнку, якому притаманні безпосередність та позитивна енергетика.