Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

І Всеукраїнський Фестиваль – конкурс образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва «Мальовнича Україна: минуле і сучасність»

8989 copy

3 травня 2018 р. в Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка пройшов І Всеукраїнський Фестиваль – конкурс образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва «Мальовнича Україна: минуле і сучасність», в рамках якого відбулося урочисте відкриття виставки творчих робіт учасників ІІ туру і нагородження переможців.

Арт-куратори проекту - заступник директора з науково-педагогічної та творчої роботи Кондратенко Ганна Григорівна, кандидат педагогічних наук, доцент Кузьменко Галина Василівна і викладач кафедри образотворчого мистецтва Стрельцова Світлана Вікторівна.

Ведуча проекту – старший викладач Зіневич Віта Миколаївна.

У І Всеукраїнському Фестивалі – конкурсі взяли участь 10 навчальних закладів Києва і Київської області. Визначення кращих робіт було здійснено за двома категоріями: 8 – 9 класи (28 учасників, 38 робіт) і 10 – 11 класи (11 учасників, 12 робіт). Детальніше...