СПІВАЮТЬ НАВЕСНІ ПТАХИ

24. 03. 2018 року доцентом кафедри образотворчого мистецтва Кузьменко Галиною Василівною та студентками ІІІ курсу Оленою Іванченко і Катериною Слободянюк було проведено творчий майстер-клас в техніці «колаж» на тему «Співають навесні птахи». Даний захід відбувався в рамках соціального проекту Київського університету імені Бориса Грінченка «З Києвом і для Києва!» на базі Інституту мистецтв. Маленькі митці отримали від цікавого заняття незабутні позитивні емоції та подарували своїм батькам чудовий весняний настрій!