Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

СПІВАЮТЬ НАВЕСНІ ПТАХИ

00 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

 

24. 03. 2018 року доцентом кафедри образотворчого мистецтва Кузьменко Галиною Василівною та студентками ІІІ курсу Оленою Іванченко і Катериною Слободянюк було проведено творчий майстер-клас в техніці «колаж» на тему «Співають навесні птахи». Даний захід відбувався в рамках соціального проекту Київського університету імені Бориса Грінченка «З Києвом і для Києва!» на базі Інституту мистецтв. Маленькі митці отримали від цікавого заняття незабутні позитивні емоції та подарували своїм батькам чудовий весняний настрій!

 

01 02