Лідери поруч

87

З метою проведення профорієнтаційної роботи, у невимушеній і творчій обстановці, в рамках Фестивалю мистецтв та з нагоди підготовки ліцею до святкування Дня захисників України, викладачі кафедри образотворчого мистецтва Стрельцова С. В. і Кузьменко Г. В. відвідали Києво-Печерський ліцей №171 «Лідер». Викладачі взяли участь у підготовці та оцінюванні конкурсу учнівських малюнків (старші класи), розповіли про спеціальності, вимоги вступу та переваги у навчанні студентів в Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, відповіли на питання аудиторії.