Za

Доцент кафедри образотворчого мистецтва

Профіль Google Scholar

Е-портфоліо

1994 р. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Поліграфічний інститут. Спеціальність: «Графіка». Кваліфікація: «Художник-графік з художньо-технічного оформлення друкованої продукції».

1994 р. художній редактор у видавництві «Веселка».

1995 р. – старший художній редактор.

1995 р. – присвоєно звання майстра традиційного народного мистецтва Спілки художників України

2001 р. – завідувач дизайн-центру видавництва «Веселка».

Неодноразово нагороджувалась дипломами на конкурсі «Мистецтво книги України» за дизайн книг:

В. Нестайко «Чарівні окуляри» (Київська спілка художників книги, 2005 р.);

Ж. Верн «20 000 льє під водою», 2006 р.; Леся Українка «Лісова пісня», 2007 р.;

В. Бойко «Кому грати Червону шапочку» (Київська спілка художників книги, 2011 р.);

О. Гончар «Берегти світло в душі» (Київська спілка художників книги, 2011 р.);

Збірка «Колишися, колисонько» (Київська спілка художників книги, 2011 р.);

Д. Павличко «Найкраще місце на землі» (Державний комітет телебачення та

радіомовлення України, 2008 р.); «Історія України в народних думах та піснях» (2012 р.).

2004 р. – за сумлінну, багаторічну працю отримала подяку від Київського міського голови (О. Омельченка).

2009 р. – нагороджена «Грамотою Верховної Ради України» («За заслуги перед українським народом»).

Учасник двох Всеукраїнських художніх виставок.

2012 р. – викладач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.