l.volkova@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Волкова Людмила Миколаївна

Старший викладач кафедри образотворчого мистецтва

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Викладає такі дисципліни:Art-терапія, Психологія кольору, Психологія творчості, Методика викладання образотворчого мистецтва за Вальдорфською педагогікою.

Профіль Google Scholar

Е-портфоліо

Біографія

1972 Московський інститут інженерів транспорту, спеціальність – «Промислове цивільне будівництво»ю
КМПУ ім. Б.Д. Грінченка, спеціальність – «Практична психологія».
Академія евритмії Базейланд у Швейцарії, спеціальність – «Евритміст».
Участь у семінарах і конференціях:
Міжнародний семінаі з Вальдорфської педагогіки спільно з представниками вальдорфських шкіл з Швейцарії та Німеччини (на базі Гуманітарного інституту).
Круглий стіл „Проблеми арт-терапевтичної освіти в Україні”.
Науково-практичний семінар “Творча багатовимірність простору арт-терапії”.
Участь у конференціях:

Волкова Л.М. «Методологічні підходи до підготовки майбутніх арт-педагогів»// Третя Міжнародна науково-практична конференція «Формула творчості: Теорія і методика мистецької освіти». - 12 березня 2010 р. (м. Луганськ).
Волкова Л.М. «Досвід викладання курсу «Арт-терапія» у вищому навчальному закладі»//
VII Міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція «Простір арт-терапії: горизонти стосунків». - 13 березня 2010р. (м. Київ).

Список публікацій