День Соборності України

22 січня 2022 до Дня Соборності України група ОМб-2-21-4.0д, разом з куратором Веронікою Зайцевою, відвідали Музей книги і друкарства України. Екскурсовод музею розповіла студентам щодо історії заснування Української народної республіки. А також про те, що Наукове товариство ім. Т. Г. Шевченка (1903-1910 рр.) своєю діяльністю започаткувало Українське Возз'єднання, проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.