Відбулося засідання Експертної ради

28022020

28 лютого 2020 р. у приміщенні Міністерства культури, молоді та спорту України відбулося засідання Експертної ради з питань нематеріальної культурної спадщини при Міністерстві культури, молоді та спорту України, до складу якої входить доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка Ольга Школьна. Розглядалося номінаційне досьє кримськотатарського орнаменту «орнеку», питання пов'язані з українським писанкаством, опішнянською керамікою тощо.