Відбулася друга робоча зустріч працівників кафедри зі співробітниками Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України

78 copy_copy

10.04.2019 р. в межах співпраці кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка з провідними установами мистецтва міста Києва відбулася друга робоча зустріч працівників кафедри зі співробітниками Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України з питань експертизи творів Олександра Богомазова. Так, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка Геннадій Трохимович Задніпряний провів техніко-технологічну експертизу творів образотворчого мистецтва зі спадщини Олександра Богомазова зі збірки ЦДАМЛМУ.