Формування наукової школи проф. Школьної

02

25 травня 2018 р. у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбувся успішний привселюдний захист кандидатської дисертації Татіївської Інеси Петрівни на тему "Інституційна діяльність України в галузі повернення та реституції культурних цінностей (1992-2011 рр.)" за спеціальністю 26.00.01 - теорія та історія культури (історичні науки). На заході виступила науковий керівник дослідження - доктор мист., завідувач, проф. кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка Школьна Ольга Володимирівна.

03