Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

"Зустріч з чільниками Художньої школи академічного рисунку і живопису IRPEN Art-School"

Fotoram.io

Зустріч з чільниками Художньої школи академічного рисунку і живопису IRPEN Art-School".
Текст: "04.06.2018 р. у межах профорієнтаційної роботи в стінах Інституту мистецтв відбулася робоча зустріч керівників Художньої школи академічного рисунку і живопису IRPEN Art-School та співробітників кафедри образотворчого мистецтваКиївського університету імені Бориса Грінченка. На запрошення завідувача кафедри Ольги Володимирівни Школьної домайстерень кафедри образотворчого мистецтва завітали власник ірпінського творчо-виховного осередку Голубенко Юрій Сергійович та директор "IRPEN Art-School" - художник Євгенія Григорівна Харгрі.
Знайомство з майстернями друкованої графіки, кераміки, ювелірного мистецтва, академічного рисунку і живопису провадили Школьна О.В., Зіневич В. М., Гунька А. М. В рамках візиту було проведено робочу зустріч з директором Інституту мистецтв Костянтином Юрійовичем Бацаком, на якій було досягнуто попередніх домовленностей про подальшу співпрацю вищеозначеного мистецького закладу м. Ірпінь й Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка та перспективу спільних проектів мистецької молоді наших двох закладів на найближчий час. Наступним кроком стануть відвідини 09.06.2018 р. доцентом кафедри І. В. Братусем дня відкритих дверей Художньої школи академічного рисунку і живопису IRPEN Art-School з метою ознайомлення широкого загалу із презентацією діяльності кафедри образотворчого мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка. У подальшій перспективі - укладення двосторнньої угоди про співпрацю.