ЧАРІВНЕ ДЕРЕВО БАЖАНЬ

З метою розвитку художньої творчості в учнів молодшого шкільного віку 05. 03. 2018 р. у навчально-виховному комплексі «Міжнародний ліцей МАУП» студентами 2 курсу спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» О. Мороз, Л. Сіра і О. Гречана під керівництвом доцента кафедри образотворчого мистецтва Кузьменко Галини Василівни було проведено майстер-клас для учнів 1 – 4 класів на тему «Чарівне дерево бажань». З великим задоволенням школярики зробили яскраві сувеніри в подарунок своїм матусям напередодні Міжнародного Жіночого Дня 8 березня!