ДЕКОНСТРУКЦІЯ АБО РОЗБИРАННЯ

01 березня 2018 року в Краєзнавчому музеї міста Бровари відбулося урочисте відкриття першої персональної виставки випускниці напряму підготовки 6.020205 «Образотворче мистецтво» Олени Карманської «Деконструкція або розбирання», на якій представлені різносюжетні графічні твори, створені в нереалістичній манері, в яких превалює експресія ліній й форм.

На відкритті виставки була присутня куратор групи, у якій навчалася Олена – доцент кафедри образотворчого мистецтва Кузьменко Галина Василівна. Під час презентації творчих робіт відбулася дискусія з питань інтерпретації, традицій і перспектив розвитку сучасного українського мистецтва, у якій активно взяли участь відвідувачі виставки.

Професорсько-викладацький склад кафедри бажає молодому митцю нових творчих звершень і здійснення усіх задумів!