Запрошуємо!

99 copy_copy
  25.10.2017 р. старший викладач кафедри Образотворчого мистецтва А. В. Коваль-Цепова відвідала Київську дитячу школу мистецтв №6 ім. Г. Л. Жуковського. Навчання в цій школі визначило майбутню долю Анни Володимирівни, оскільки викладач є її випускницею. Анна Володимирівна зустрілася з директором школи мистецтв – членом Національної Спілки Художників України, доктором мистецтвознавства, лауреатом премії фонду імені Т. Шевченка, Кутняховим М. І., відвідала класи викладачів Т. Кутняхової-Семенюк, М. Сєвєрова, В. Козара, провела профорієнтаційну бесіду з учнями старших класів, запросила їх на День відкритих дверей і розповсюдила рекламні буклети.