Студенти 1 курсу групи ОМБ 1-17-4.0д в межах ознайомчої практики, відвідали експозицію живопису відомого українського художника Віктора Зарецького «Реквієм»

07.11.ompraktuka
        Студенти 1 курсу групи ОМБ 1-17-4.0д, в межах ознайомчої практики, відвідали експозицію живопису відомого українського художника Віктора Зарецького «Реквієм».                               Світові мистецтвознавці порівнюють роботи українця з творіннями знаменитого австрійця Густава Клімта.

Побували в виставкових залах Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків.

Для них провели екскурсію в музеї-майстерні Івана Кавалерідзе, де були ознайомлені з творчим та життєвим шляхом видатного майстра.

В виставкових залах Будинку художника мали можливість особисто познайомитися з художницею Наталією Миколайчук та її творами, а також поринути в творчість

Олени Бражнік.