Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Студенти 1 курсу групи ОМБ 1-17-4.0д в межах ознайомчої практики, відвідали експозицію живопису відомого українського художника Віктора Зарецького «Реквієм»

07.11.ompraktuka
        Студенти 1 курсу групи ОМБ 1-17-4.0д, в межах ознайомчої практики, відвідали експозицію живопису відомого українського художника Віктора Зарецького «Реквієм».                               Світові мистецтвознавці порівнюють роботи українця з творіннями знаменитого австрійця Густава Клімта.

Побували в виставкових залах Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків. 

Для них провели екскурсію в музеї-майстерні Івана Кавалерідзе, де були ознайомлені з творчим та життєвим шляхом видатного майстра.

В виставкових залах Будинку художника мали можливість особисто познайомитися з художницею Наталією Миколайчук та її творами, а також поринути в творчість

Олени Бражнік.