СИРЕЦЬКІ ЗУСТРІЧІ

br

22 вересня 2018 року доценти кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка Віктор Михалевич та Іван Братусь зі студентами І курсу спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» (Олександра Рось, Альона Куцюк, Анастасія Супрун, Софія Теслюк та Алевтина Дубенюк) відвідали з профорієнтаційним візитом Київську дитячу художню школу №7 (вулиця Парково-Сирецька, 15б). В рамках зустрічі було проведеноа бесіду з учнями старших класів, викладачі та студенти нашого Університету ознайомили учнів зі специфікою навчання за спеціальністю 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», про переваги та здобутки навчання в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Викладач Київської дитячої художньої школи №7 Анна Соколова розповіла про діяльність педагогічних працівників та учнів закладу, провела для гостей цікаву змістовну екскурсію. Попередньо була досягнута домовленість про подальшу співпрацю, учні школи відвідають майстер-класи, що відбуватимуться на базі центрів практичної підготовки Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

Відеозвіт https://youtu.be/9uWVIlbCmRc