Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Маестро та його учні. Яницький Т.Й

__«Маестро та його учні»

04 квітня 2013 року в актовій залі Інституту мистецтв відбувся концерт заслуженого артиста України, доцента кафедри інструментально-виконавської майстерності Тараса Яницького та студентів його класу «Маестро та його учні».

У заході національний інструмент БАНДУРА був представлений як сучасний академічний інструмент з неймовірними можливостями. Програма першої частини концерту складалася з виступів студентів кафедри інструментально-виконавської майстерності по класу бандури, де були представлені як сольні інструментальні, так і аранжування вокально-інструментальних творів сучасних українських композиторів для дуету та тріо. Це «Весняна фантазія» Г. Менкуш у виконанні Сергія Нечипоренка, українська народна пісня «Тихо над річкою» у виконанні тріо бандуристок «Срібні струни» у складі Аліни Печерської, Зоряни Денисенко і Катерини Лещенко, Варіації на тему української народної пісні «Взяв би я бандуру» А.Мухи у виконанні Емілії Дубасюк, а також «Сповідь» для бандури та скрипки О.Герасименко у виконанні дуету Емілії Дубасюк і Вацлава Ільчишина, український романс «Журавочка» Б. Янівського у виконанні Катерини Лещенко, жартівлива пісня «Бджоли» Б.Буєвського у виконані дуету Інни Гришко та Альони Толстої, «Червона рута» І.Івасюка у виконані Аліни Печерської.

Програма другої частини концерту складалася з творів сучасних українських та світових естрадних хітів у перекладенні для бандури. Це River flows in you Yiruma, Імпровізація на ірландські народні танці у виконанні дуету Тараса Яницького та Валентина Лисенка, українські народні пісні «Як би мені не тиночки» та «Їхав козак за Дунай» у виконанні квартету бандуристів «Кобзарі», Концерт-Capriccio для бандури та камерного оркестру у виконанні дуету Тараса Яницького і Світлани Ревуцької.

Концерт завершився виступом капели бандуристів Інституту мистецтв. У виконанні цього колективу прозвучали українські народні пісні «Ой дівчино шумить гай», «Там під Львівським замком», «Ой у лузі червона калина», а також інструментальний твір М.Завадського «Шумка».

У концерті брали участь викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності Світлана Ревуцька та гість концерту – фіналіст першого телевізійного конкурсу «Україна має талант» Валентин Лисенко.

Модератор заходу – заслужений артист України Тарас Яницький.

Ведучі концерту Катерина Лещенко та Печерська Аліна.

DSC_1623 DSC_1514 DSC_1764
DSCN3614 DSCN3646 DSC_1837
DSC_1851 DSC_1955

​