Вітаємо кандидата культурології, доцента кафедри інструментально-виконавської майстерності А.Р. Романенко!

UKE-PIANO_Романенко.jpg

18.05.–20.05.2021 відбувся I Міжнародний онлайн-конкурс української фортепіанної музики «UKE-PIANO» в рамках VI Міжнародного фестивалю «Династія» (кафедра спеціального фортепіано № 2), Національна музична академія України ім. П.І. Чайковського (м. Київ). Кандидат культурології, доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка Романенко Анастасія Романівна (фортепіано) виборола «Диплом III місце».

Бажаємо їй творчої наснаги та подальших успіхів!

Романенко.jpg