Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Конкурс концертмейстерської майстерності

013 грудня 2013 року в Інституті мистецтв на кафедрі інструментально-виконавської майстерності з нагоди 150-річчя від дня народження Бориса Грінченка було проведено Конкурс концертмейстерської майстерності, в якому взяли участь студенти спеціальностей «Музичне мистецтво» та «Сольний спів».

 

Програмою конкурсу було передбачено виконання творів з солістом-вокалістом, солістом-інструменталістом, сольний твір (пісня шкільного репертуару) та обов’язковий музичний твір на слова Бориса Грінченка «Ластівка» в композиторській інтерпретації Миколи Степаненка та Миколи Малого.

 

За відгуком голови конкурсу, заслуженого діяча мистецтв України, професора кафедри інструментально-виконавської майстерності В’ячеслава Полянського та членів журі – кандидата мистецтвознавства, Народної артистки України, професора кафедри інструментально-виконавської майстерності Наталії Свириденко, завідувача фортепіанною секцією кафедри інструментально-виконавської майстерності, старшого викладача Ольги Економової , кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментально-виконавської майстерності Євгенія Куришева та кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментально-виконавської майстерності Ольги Ляшенко – кращою була студентка ІІІ курсу спеціальності «Сольний спів» Анастасія Шило. Вона яскраво, професійно й артистично виконала обов’язковий твір М. Степаненка на слова Б. Грінченка «Ластівка» та твір з солістом-вокалістом (муз. П. Булахова в обробці В. Собініна на сл. В. Чуєвського «Гори, гори моя звезда»). Ілюстратором була студентка ІІІ курсу спеціальності «Сольний спів» Тамара Давлатова. Виконання саме цієї конкурсантки справило найбільш позитивне враження на журі та слухацьку аудиторію.

 

За різними номінаціями також були відзначені студенти Анастасія Маєвська, Марія Дручик, Яна Богатирьова, Юлія Прокопчик та Катерина Вергуляцька, які навчаються у викладача кафедри Володимира Ходоровського та організатора цього конкурсу доцента Ольги Ляшенко. Щиро вітаємо всіх студентів з нагородами!