Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

До Київської дитячої музичної школи №8 завітали студенти Інституту мистецтв

59

20 лютого 2019 року з профорієнтаційною метою до Київської дитячої музичної школи №8 завітали студенти Інституту мистецтв, які навчаються на  спеціалізації «Музичне мистецтво» та «Хореографія».

Cтуденти подарували слухачам концерт з творів відомої української композиторки Жанни Колодуб. Звучали композиції для фортепіано, флейти у виконанні Є. Нотич, Т. Юхименка, Є. Вегерської.  А також музика Ж. Колодуб до балету «Снігова королева» у виконанні студентів А. Вітер, В. Трубчик, М. Матущака, В. Пустовіт, А. Сорокіної, І. Коморовського, Л. Хамраєвої, Ю. Житкової, Ансамблю скрипалів (А. Кротикова, І. Лебіга, В. Трубчик, Б. Грищук). Хореографічні номери продемонстрували Ганна Удовенко (Ґерда) та Денис Ішутін (Кай). Підготували студентів до виступу доц.І.С. Беренбейн, викл.Т.М. Бутенко, М.О. викл.Василевич, доц.В.В. Вітковський, ст.викл.Л.І. Гаркуша, ст.викл.О.С. Економова, викл. Б.М. Єремеєв та доц.О.Д. Ляшенко, концертмейстера – Л. І. Сивопляс та О. А.Бичкова.

Організатор заходу – викл. М.О. Василевич