Відбувся концерт у спілці композиторів з програмою «400 років українській музиці»

02222

30 січня 2019 року у зв`язку із відзначенням 15 річчя української  Вікіпедії у рамках проекту «Світова класика українською» відбувся концерт у спілці композиторів з програмою «400 років українській музиці».

Зі вступним словом виступила професор кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв, університету імені Бориса Грінченка Н.С.Свириденко і була виконана програма з творів невідомих українських композиторів XVI XVIII  ст. а також твори Д.Бортнянського «За що так жорстока доля…» та арієтта Жаннети з опери «Сокіл» у виконанні студентки ІІІ курсу Соломії Голяк (сопрано) та Богдана Єремеєва (флейта), що було схвально сприйнято слухачами.

0333