Методологічний семінар

04 жовтня 2013 року на кафедрі інструментально-виконавської майстерності відбувся методологічний семінар.Із доповіддю на тему «Онтологічні та гносеологічні причини появи метронома в музиці» виступив доцент кафедри Тітович В.І. Автор проаналізував позитивні та негативні аспекти застосування метронома у професійній підготовці музикантів та концертній інтерпретації музичних творів інструменталістами-виконавцями, спираючись на досвід видатних композиторів і музикознавців.

В активному обговоренні доповідей взяли участь усі члени кафедри.

image001 image002