Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Фрагменти опери «Алкід»

 DSC1021-min
        У мистецькій локації навчального корпусу №2 Університету Грінченка 24 травня 2018 року були презентовані фрагменти опери «Алкід» українського композитора доби бароко Дмитра Бортнянського. Виконавцями стали студенти Інституту мистецтв і викладачі кафедр інструментально-виконавської майстерності, академічного та естрадного вокалу й хореографії. У супроводі камерного ансамблю інституту прозвучали арії та хори з опери, а також була представлена балетна композиція.

Керівник проекту – народна артистка України, кандидат мистецтвознавства, професор кафедри інструментально-виконавської майстерності Наталія Свириденко у вступному слові розповіла про умови виникнення оперного жанру, повідомила цікаві факти життя та діяльності Дмитра Бортнянського, історію створення ним опери «Алкід».

На премєрі був присутній відомий учений, перекладач, автор українського тексту лібрето цієї опери, заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха.

Публіка оплесками і квітами вітала учасників вистави.

 DSC0016-min  DSC0033-min
 DSC1023-min  DSC0040-min
 DSC1028-min  DSC1004-min