Музичний антракт з нагоди 333-ї річниці від дня народження Й.С. Баха

01 DSC0964

21.03.2018 р. в Інституті мистецтв пройшов черговий випуск культурно-мистецького проекту «Музичний антракт» з нагоди 333-ї річниці від дня народження Йогана Себастьяна Баха. Програму підготувала і провела -  професор кафедри інструментально-виконавської майстерності,

народна артистка України Н. С. Свириденко.

У програмі прозвучали твори: «Сиціліана з флейтової сонати № 2»; Прелюдія для клавесину с-moll; Арія курця, Арія Лізхен з Кавової кантати

«О, моя улюблена кава…»

Виконавці: студенти спеціальності «Музичне мистецтво» Софія Мусіна (флейта), Анастасія Сорокіна (клавесин), Владислав Федоров (баритон); викладачі – Богдан Єремеєв (флейта), Оксана Петрикова (сопрано), Наталія Свириденко (клавесин).

1 DSC0967 3 DSC0928
6 CSC0960