Черговий концерт з циклу «Музичний антракт»

01

29.11.2017 р. у Кахельній залі Інституту мистецтв відбувся черговий концерт з циклу «Музичний антракт», який підготували викладачі кафедри інструментально-виконавської майстерності та студенти спеціальності «Музичне мистецтво». Прозвучали твори Е. Гріга «Серце поета» (виконала Лісковацька Юлія, ІІІ курс, клас старшого викладача Гаркуші Л.І.), Л. Ревуцького «Прелюдія» (виконала Хоменко Ганна, ІІІ курс, клас старшого викладача Економової О.С.), Є. Доги «Портрет» (виконала студента Теслюк Поліна, ІV курс, клас старшого викладача Економової О.С.), К. Дебюссі «Прелюдія» ля мінор (виконала Пінчук Софія, ІІІ курс, клас старшого викладача Економової О.С.), Е. Гріга «Повернення Пер Гюнта» (виконала Рябчук Світлана, клас доцента Куришева Є.В.).

«Музичний антракт» відбувся на високопрофесійному, творчому рівні. Бажаємо студентам та викладачам подальших творчих успіхів!

05

06