Методологічний семінар

19 червня 2013 року на кафедрі інструментально-виконавської майстерності відбувся методологічний семінар.
Із доповідями виступили:
-викладач Сахарова Л.О. «Принципи фортепіанної педагогіки К. Мартинсена»;
-викладач Корзун В.В. «Формування педагогічної креативності майбутнього вчителя музики в процесі професійної підготовки»;
-професор Свириденко Н.С. «Застосування клавішних інструментів ХVII – ХІХ століть у навчальному процесі вищого мистецького навчального закладу».

Доповідачі акцентували увагу на проблемах інструментально-виконавської підготовки студентів спеціальності «Музичне мистецтво», ілюструючи прийоми гри на музичних інструментах.
В обговоренні доповідей взяли участь викладачі кафедри.

P6191282 P6191289
P6191311