Прелюд весни

1 березня 2013 року в Київському міському Будинку вчителя відбувсямистецький проект “ПРЕЛЮД ВЕСНИ”, присвячений 35-річчю творчої діяльності доцента кафедри інструментально-виконавської майстерності, заслуженого діяча мистецтв України, кавалера Ордена Святої великомучениці Варвари Вікторії Касьянової. В проекті взяли участь художні колективи Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка:
Камерний оркестр, художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Володимир Ткачук, соліст - народний артист України Василь Бокоч(баритон).

Ансамбль дерев’яних духових інструментів, художній керівник – заслужений артист України Юрій Василевич;
Родинне тріо Касьянових.
Автор мистецького проекту – Валентин Касьянов.
Режисер-постановник – лауреат конкурсів кіномистецтва Дмитро Лєвіт.
Медіа забезпечення – Олександр Мастерських.

Щирими і зворушливими були виступи проректора Одеської Національної морської академії України Олександра Мішина (саксофон),народної поетеси Сані Реви – мами Вікторії Олександрівни, лауреата міжнародних конкурсів ансамблю “Сузір’я Лір” Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова.