Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

«Струнами душі моєї...»

«Струнами душі моєї...»
 225 березня 2013 року у Київському Будинку Актора відбувся творчий вечір лауреата міжнародних конкурсів викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності Лідії Сахарової, в якому 4-струнна українська домра була представлена як академічний інструмент з великими можливостями. Програма першої частини концерту складалася з творів українських композиторів, які писали і пишуть для домри. Це «Соната для домри і фортепіано» (ІІ, ІІІ ч.) київського композитора Валерія Полевого, «Елегія» для домри і фортепіано донецького композитора Олександра Нєкрасова, «Слов’янський триптих» для домри соло харківського композитора-домриста Бориса Міхеєва, «Чотири коломийки» для домри з бандурою – донецького композитора Євгена Мілки та твори «Ескіз» «Щедрівка» «Поема-концерт» донецького композитора, заслуженого артиста України, професора та викладача Л. Сахарової Валерія Івко.
Свою майстерність виконавиця показувала разом з високопрофесійним концертмейстером, з якою вона співпрацює більше десятка років, дипломантом міжнародних конкурсів, провідним концертмейстером кафедри струнно-щипкових інструментів, старшим викладачем кафедри камерного ансамблю та концертмейстерської підготовки Донецької музичної академії ім. С.С. Прокоф’єва Мариною Коваленко. Дебютним виступом був дует у складі заслуженого артиста України, доцента кафедри інструментально-виконавської майстерності Тараса Яницького та Лідії Сахарової.

Подарунком для виконавиці були виступи колег – викладачів кафедри – заслуженого артиста України Тараса Яницького та «короля джазового баяна», лауреата міжнародних джазових фестивалів і конкурсів Костянтина Стрельченка. Гостею програми була актриса Юлія Сак, яка виконала монолог і «Танець Роксолани».

Творчий вечір завершувався виступом гурту «Клепка», до складу якого входять високопрофесійні музиканти Олександр Томчук (ударні), Володимир Караман (бас-гітара), Юрій Каліцев (електрогітара). Солістка колективу Лідія Сахарова постала перед публікою в іншому образі, виконавши українські, ірландські мелодії в сучасних аранжуваннях на електродомрі. Оригінально прозвучав твір Валерія Івко «Коло» в сучасному аранжуванні гурту.

Лідія Сахарова вдало поєднувала роль виконавиці та ведучої цього концерту. Підготовку та проведення концерту забезпечували: режисер-постановник – лауреат конкурсів кіномистецтва Дмитро Лєвіт, звукорежисер – Максим Коханов, медіа-забезпечення – Олександр Мастерських, Олег Кеуш і Агнеса Цвілодуб.

az3am j3jci hjlkdgkuqn8 jj0sryzut0g
gizmct2ekae wqzjpwnkifg 7-42g3pglr4
kf7d1vjq1dq img 3050