YuB
Контактна інформація

y.kornilov@kubg.edu.ua
02152 Київ,бул.І.Шамо 18/2

Корнілов Юрій Борисович

Старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності, заслужений артист України

Біографія

Народився в 1964 році у Києві. 

З 1979 року навчався у Київському державному музичному училищі ім.Р.М.Глієра у класі викладача Кобця І.М., яке з відзнакою закінчив у 1983 році. У 1990 році закінчив Київську державну консерваторію ім.П.І.Чайковського у класі професора Миколи Бердиєва та отримав кваліфікацію соліст оркестру, концертний виконавець, викладач по класу труби.

Соліст Національного заслуженого академічного оркестру України з 1990 року, а з 2015 року – концертмейстер групи труб. Гастролював у Австралії, Австрії, Бельгії, Великобританії, Гонконзі, Іспанії, Італії, Китаї, Нідерландах, Німеччині, Польщі, Португалії, Словаччині, США, Туреччині, Франції, Чехії, Швейцарії, Японії. Успішно співпрацює з провідними українськими оркестрами та камерними ансамблями. У складі НСОУ та інших музичних колективів здійснив більше 150 звукозаписів симфонічної музики, а також творів для труби соло. Досконало володіє різними інструментами сімейства труб. В репертуарі твори від епохи бароко до творів сучасних композиторів.

Концертно-виконавську діяльність поєднував із педагогічною роботою у Київському державному музичному училищі ім.Р.М.Глієра (з 1987 по 1998 роки). Випускники Ю.Корнілова продовжили професійне навчання у вищих навчальних закладах та працюють у професійних колективах, таких як симфонічний оркестр Національної філармонії України та інших.

Брав участь у численних майстер-класах та конференціях, пов’язаних із розвитком виконавської майстерності на мідних духових інструментах, співпрацював із міжнародною гільдією трубачів-професіоналів ITG. Неодноразово був членом конкурсних комісій у музичних колективах м.Києва.

У 2015 році Ю.Корнілову присвоєно почесне звання Заслужений артист України, у 2018 році отримав Подяку від Кабінету Міністрів України за високу професійну майстерність.

Powered by SobiPro