im@kubg.edu.ua

Медведчук Анна Олександрівна

Концертмейстер кафедри

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Концертмейстер класу оркестрового диригування та духових інструментів.

Біографія

Освіта. У 2001 р. закінчила Хмельницьке музичне училище ім. В. Заремби за спеціальністю «Фортепіано».

В 2007 р. закінчила Львівську державну музичну академію ім. М.Лисенка за спеціальністю «Музичне мистецтво» та отримала кваліфікацію викладач фортепіано, артист камерного ансамблю, концертмейстер. Магістр мистецтвознавства.

Професійний та науковий інтерес

Досвід роботи

2002-2004 рр. – працювала в Дитячій школі мистецтв №2 в м. Львова на посаді викладача по класу фортепіано та концертмейстера.

2004-2007 рр. – в Школі мистецтв №7, м. Київ. Отримала кваліфікаційну категорію «концертмейстер І категорії».

2007-2008 рр. - Школа мистецтв №10, м. Львів

2008-2016 рр. - Школа мистецтв №3, м. Одеса на посаді викладача по класу фортепіано та концертмейстера.

З 2017 р. працює в Київському Палаці дітей та юнацтва концертмейстером народного хору «Вогник» та народної капели «Дзвіночок».

Професійний і науковий інтерес

Концертно-виконавська діяльність: бере участь у звітних концертах у складі різних камерних ансамблів, супроводжує виступи хорових колективів. Як концертмейстер брала участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Відзнаки та нагороди: чисельні грамоти за високий рівень підготовки учнів; диплом ІІ ступеня на конкурсі-фестивалі «Світанок», 2015 рік; диплом ІІ ступеня на І міському конкурсі камерних ансамблів «Музичні діалоги», м. Одеса, 2016 рік; участь у І Всеукраїнському конкурсі молодих виконавців на дерев’яних духових інструментах, м. Одеса, 2016 р.