POM
Контактна інформація

a.romanenko@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Романенко Анастасія Романівна

Доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності, кандидат мистецтвознавства

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат культурології (2018)

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

  • Спеціальний інструмент (Фортепіано)
  • Концертмейстерський клас
  • Фортепіано 
  • Ансамблевий клас 

 

Профіль Google Scholar

Е-портфоліо

Біографія

Освіта:

Закінчила Національну музичну академію України імені П.І. Чайковського, отримала диплом спеціаліста з відзнакою. Здобула кваліфікацію: артист-соліст-інструменталіст, викладач, концертмейстер, артист камерного ансамблю (фортепіано) та магістеріум Київського інституту музики імені Р.М. Глієра, отримала диплом магістра з відзнакою. Здобула кваліфікацію: викладач по класу фортепіано, концертмейстер, артист камерного ансамблю.

В 2018 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата культурології за спеціальністю 26.00.01 Теорія та історія культури (культурологія) на тему «Культура спогадів і спогади культури: мемуарна спадщина В. Пухальського»

 

Досвід роботи:

З 2011 року – концертмейстер, викладач музики Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка. За результатами атестації 21 березня 2018 року присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».

З 03 вересня 2018 року працює на посаді доцента кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка та викладачем циклової комісії музики і хореографії Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка.

 

Педагогічна діяльність:

Серед студентів А. Р. Романенко – 3 дипломанти та 15 лауреатів всеукраїнських і міжнародних конкурсів.

 

Професійний і науковий інтерес:

Учасник майстер-курсу «Імпровізація у стилі бароко» професора Х.-П.Ретцмана (Німеччина). 03березня 2011 року брала участь у заключному концерті майстер-курсу.

28 червня 11 липня 2011 року – учасник Міжнародної «Літньої музичної академії», пройшла майстер-клас професора Я. Касмана (Росія, США).

Автор проекту міського фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького виконавського мистецтва «КАМПАНЕЛЛА», який проводиться щорічно з 2014 року.

А.Р. Романенко опубліковано 7 статей у наукових виданнях (одна з яких у зарубіжному виданні) та 3 статті у науково-методичних виданнях. Брала участь у 6 міжнародних конференціях.

 

Відзнаки й нагороди:

Подяка за високу професійну майстерність, результативну роботу зі студентською молоддю від Київського університету імені Бориса Грінченка (2017).

Powered by SobiPro