borys_

b.myronchuk@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Мирончук Борис Борисович

Доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності, заслужений артист України

Науковий ступінь, вчене звання

Заслужений артист України (2015р .)

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Спеціальний інструмент (баян)

Освіта:

1993 р. – закінчив Криворізьке музичне училище з фаху «баян» та здобув кваліфікацію «артист оркестру, ансамблю, викладач, концертмейстер».

1997 р. закінчив екстерном Донецьку державну музичну академію імені С.С. Прокоф’єва за фахом «баян» з кваліфікацією «концертний виконавець, артист оркестру, ансамблю, викладач».

2001 р. закінчив асистентуру-стажування при Донецької державної музичній академії імені С.С. Прокоф’єва за фахом «народні інструменти» з кваліфікацією «викладач вищого навчального закладу мистецтв, концертний виконавець».

Досвід роботи:

2002 – 2014 рр. викладав баян и акордеон на кафедрі акордеона та кафедрі музичного мистецтва естради Донецької державної музичної академії імені С.С. Прокоф’єва.

2007 – 2014 рр. – соліст Донецької обласної філармонії.

2011 – 2014 рр. керівництво джаз-квартетом «Аnima».

З 2015 р. викладає в Житомирському державному музичному училищі ім. В.С. Косенка, соліст Житомирської обласної філармонії.

З 2016 р. старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

Б.Б. Мирончук веде активну концертну діяльність, у т.ч. – за межами України, а також запрошується в якості члена журі на різні міжнародні та Всеукраїнські конкурси, фестивалі. Є організатором і директором міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів «Його величність баян» (заснований в 2016 р.), проводить майстер-класи в Україні та за кордоном.

Відзнаки й нагороди:

3 премія на Першому міжнародному конкурсі-фестивалі «Accoholiday» в Києві, Україна, 2006.

1 премія на міжнародному конкурсі «Кубок Кривбасу» в м. Кривий ріг, Україна, 1998.

1 премія на міжнародному конкурсі в м. Борго-Вал- ді-Таро, Італія, 1991.

1 премія на міжнародному конкурсі в м. Кастельфідардо, Італія, 1991.

1 премія на Всеукраїнському конкурсі Володимира Підгорного, м. Харків, Україна, 1991.

2011 р. – член спілки композиторів України.

Творчі наробки:

Автор ряду естрадно-джазових композицій, перекладень та аранжувань для баяна.

Концертно-виконавська діяльність:

Численні сольні виступи у різних містах України, а також у Німеччині, Словаччині, Чехії, Литві, Білорусії, Польщі та Австрії. Концерти джазової та авторської музики в складі джаз-квартету «Аnima».