Serg Tsymbal (sax)

Цимбал Сергій Вікторович

Викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Викладає дисципліни: «Основний музичний інструмент» (саксофон, гітара), «Додатковий музичний інструмент» (саксофон, гітара, сопілка), «Музичні інформаційні технології», «Мультимедійні технічні засоби навчання», «Основи мультимедійного інструментознавства».

Е-портфоліо

Біографія

Освіта: У 1991 р. закінчив Інститут культури ім.О.ЕКорнейчука за спеціальністю «Керівник самодіяльних естрадних і духових оркестрів» та здобув кваліфікацію «Викладач».

Досвід роботи:

1991-1993 рр. – працював у біг-бенді Київського театру естради;

1993 -1994 рр. – працював у київському квінтеті саксофоністів «Сакс - клуб»;

1994 – 1997 рр. – працював за кордоном (Польща, Німеччина, Швеція);

1997 -1999 рр. – працював у Театрі пісні Павла Зіброва;

2000 -2002 рр. – працював у оркестрі солістів національної радіокомпанії       України «Радіобенд»;

2202 -2007 рр. – викладав у Київському вищому музичному училищі ім. Р. Глієра;

2007 - 2011 рр. – працював аранжувальником на студії звукозапису STS ;

З 2013 р. працює на посаді викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

Відзнаки й нагороди: Лауреат міжнародних джазових конкурсів та фестивалів у складі квінтету саксофоністів (1993) у Кракові і Львові.

Професійний і науковий інтерес

Наукова діяльність: Аранжувальник, сесійний виконавець на багатьох студіях звукозапису (співпраця з вітчизняними та зарубіжними виконавцями), композитор.

Наукові інтереси: підготував до друку школу гри на саксофоні для початківців «Saxoland» та збірки творів для починаючих гітаристів.

Концертно-виконавська діяльність: Веде активну концертну діяльність в Україні та за її межами (Литва, Німеччина, Польща, Швеція).

Творчий доробок: Має багато записів з зірками української та світової естради, сольні записи.

Список публікацій