Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

mala
Контактна інформація

m.malakhova@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Малахова Маргарита Олександрівна

Старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності, кандидат педагогічних наук

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

 • Спеціальний інструмент (баян, акордеон)
 • Диригування оркестрове
 • Читання оркестрових партитур та інструментування
 • Інструментальний ансамбль

 

Профіль Google Scholar

Е-портфоліо


Біографія

Освіта:

З 1993 по 1998 рік навчалась у Київському державному вищому музичному училищі ім. Р. М. Глієра (клас баяна). Навчальний заклад закінчила з відзнакою, здобула кваліфікацію бакалавра музичного мистецтва.

У період 1998-2003 р.р. навчалась у Національній музичній академії України ім. П. І. Чайковського (клас баяна), яку закінчила з відзнакою та здобула кваліфікацію магістра музичного мистецтва «Народні інструменти» /баян/.

Досвід роботи:

У 2003 році була прийнята на роботу до Київського педагогічного коледжу ім. К. Д. Ушинського на посаду викладача народних інструментів. У 2005 році на базі навчального оркестру в межах дисципліни додаткової кваліфікації «Ансамблевий клас» створила ансамбль народних інструментів «Малахіт». Колектив здійснював успішну навчальну та концертну діяльність і згодом, за високий виконавський рівень, отримав звання «Зразковий художній колектив» (2012 р.).

З 02 січня 2008 року прийнята на посаду викладача кафедри теорії та методики музичної освіти Інституту дошкільної, початкової і мистецької освіти Київського міського педагогічного університету ім. Б. Д.Грінченка на умовах контракту порядком переведення з КПК ім. К. Д. Ушинського. 

З 2010 року переведена на посаду викладача кафедри виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка на умовах контракту. З 2012 року переведена на посаду старшого викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності, на якій працює і донині.

Наукова діяльність:

У 2021 році захистила дисертацію на тему «Формування професійно-особистісних якостей майбутнього вчителя музичного мистецтва у навчальному народно-інструментальному ансамблі» та здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти. Авторка наукових статей у фахових вітчизняних та зарубіжних виданнях.

Відзнаки й нагороди:

 • диплом лауреата І премії ІІІ Міжнародного фестивалю баяністів і акордеоністів «Играй, баян» (Ржев, Росія, 2000 р.),
 • диплом лауреата І, ІІ і ІІІ премії фестивалю-конкурсу народної творчості працівників установ освіти м. Києва «Таланти твої, Україно!» (2003 р., 2004 р., 2005 р.),
 • диплом лауреата X та XІ міського фестивалю музичних колективів закладів освіти м. Києва «Золота осінь» (2007 р., 2010 р.);
 • диплом лауреата міського фестивалю народної творчості працівників установ освіти м. Києва «Квітучі барви таланту!» (2008р.),
 • диплом лауреата міського фестивалю народної творчості працівників установ освіти м. Києва «Квітучі барви таланту!» у номінації «Інструментальний жанр» (2008 р.),
 • диплом лауреата І туру Міжнародного фольклорного фестивалю «Витоки культур» у номінації «Народна музика (баян)» (2010 р.),
 • диплом лауреата Міжнародного фестивалю мистецтв «Музична осінь у Чубинському» (2010 р.),
 • диплом лауреата ХХІ Міжнародного фестивалю мистецтв «Музичні барви України» (2012 р.),
 • диплом лауреата ІІІ Міжнародного фольклорного фестивалю «Витоки культур» (2012 р.),
 • почесна грамота Київського міського педагогічного коледжу (2007 р.), Київського університету імені Бориса Грінченко (2012 р., 2014 р.),
 • подяка Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України (2008 р.), Київського міського педагогічного університету імені Б.Д.Грінченка (2009 р.).

 

Професійний і науковий інтерес

Проблеми підготовки фахівців у галузі баянно-акордеонного мистецтва; комунікації та творчої взаємодії учасників інструментального ансамблю; формування професійно-особистісних якостей та вдосконалення виконавської майстерності студентів-інструменталістів у навчальних інструментальних колективах.

Концертно-виконавська діяльність:

Як солістка та керівник/учасник інструментального квартету бере участь у мистецьких заходах Київському університеті імені Бориса Грінченка, інших творчих проєктах.

Творчий доробок:

Авторка аранжувань і перекладів для ансамблю народних інструментів.

Powered by SobiPro