mala

m.malakhova@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Малахова Маргарита Олександрівна

Старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Спец.інструмент (акордеон, баян)
  • Диригування
  • Читання оркестрових партитур
  • Ансамблевий клас

Профіль Google Scholar

Е-портфоліо

Освіта:

у 2003 р. закінчила Національну музичну академію України імені П.І.Чайковського за спеціальністю «Музичне мистецтво» та здобула кваліфікацію «Магістр музичного мистецтва «Народні інструменти» /баян/».

Досвід роботи:

З 2003 року працює у Київському педагогічному коледжі імені К.Д. Ушинського, з 2008 р. викладає на кафедрі інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

Відзнаки й нагороди:

• диплом лауреата І премії ІІІ Міжнародного фестивалю баяністів і акордеоністів «Играй, баян» (Ржев, Росія, 2000 р.),
  • диплом лауреата І, ІІ і ІІІ премії фестивалю-конкурсу народної творчості працівників установ освіти м. Києва «Таланти твої, Україно!» (2003 р., 2004 р., 2005 р.),
  • диплом лауреата X та XІ міського фестивалю музичних колективів закладів освіти м. Києва «Золота осінь» (2007 р., 2010 р.);
  • диплом лауреата міського фестивалю народної творчості працівників установ освіти м. Києва «Квітучі барви таланту!» (2008р.),
  • диплом лауреата міського фестивалю народної творчості працівників установ освіти м. Києва «Квітучі барви таланту!» у номінації «Інструментальний жанр» (2008 р.),
  • диплом лауреата І туру Міжнародного фольклорного фестивалю «Витоки культур» у номінації «Народна музика (баян)» (2010 р.),
  • диплом лауреата Міжнародного фестивалю мистецтв «Музична осінь у Чубинському» (2010 р.),
  • диплом лауреата ХХІ Міжнародного фестивалю мистецтв «Музичні барви України» (2012 р.),
  • диплом лауреата ІІІ Міжнародного фольклорного фестивалю «Витоки культур» (2012 р.),
  • почесна грамота Київського міського педагогічного коледжу (2007 р.), Київського університету імені Бориса Грінченко (2012 р.),
  • подяка Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України (2008 р.), Київського міського педагогічного університету імені Б.Д.Грінченка (2009 р.).

Наукова діяльність:

з 2009 року навчається в аспірантурі Київського університету імені Бориса Грінченка (спеціальність 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти) та працює над дисертаційним дослідженням на тему «Формування професійно-особистісних якостей майбутнього вчителя музики в навчальному народно-інструментальному ансамблі» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук (науковий керівник: кандидат педагогічних наук, професор БолгарськийА.Г.).

Наукові інтереси:

автор 5 наукових статей з проблем формування професійно-особистісних якостей майбутнього вчителя музики в навчальному народно-інструментальному ансамблі.

Концертно-виконавська діяльність:

бере участь як солістка, керівник зразкового ансамблю народних інструментів «Малахіт», учасник дуету та інструментальних ансамблів викладачів «Vse svobodny» та «Йодлі-Модлі-Гурт», артистка камерного оркестру Університету систематично в організації та проведенні виховних, мистецьких і концертних заходів, що проходять у Інституті мистецтв, Київському університеті імені Бориса Грінченка та концертних залах м. Києва.

Творчий доробок:

Автор понад 20 аранжувань для ансамблю народних інструментів.

Список публікацій