koskos
Контактна інформація

v.kasianov@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Касьянов Валентин Васильович

Старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

  • Спеціальний інструмент (саксофон)

 

Е-портфоліо

Біографія

Освіта:

у 1974 р. закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького за спеціальністю «Музика і співи» та здобув кваліфікацію «Вчитель музики і співів середньої школи та викладач педучилища».

 

Досвід роботи:

з 1974 р. працює у Київському педагогічному коледжі імені К.Д. Ушинського, з 2008 р. викладає на кафедрі інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Очолює секцію оркестрових інструментів.

 

Відзнаки й нагороди:

нагороджений нагрудним знаком від ректора Київського університету імені Бориса Грінченка «За особистий внесок у розвиток Університету» (2010 р.), знаком «Відмінник народної освіти» (1994 р.), медаллю «Ветеран праці» (2008 р.). Касьянов В.В. лауреат Міжнародної мистецької премії імені С.С.Гулака-Артемовського (2000 р.), лауреат міжнародних і всеукраїнських фестивалів і конкурсів, володар почесного диплому Національного музичного конкурсу «Золоті пісні року» (2008 р.). Має почесну грамоту Міністерства культури і мистецтв України, 2 грамоти Головного управління освіти і науки Київської державної адміністрації (2000 р.), диплом Правління Київського відділення всеукраїнської музичної спілки (1997 р.), диплом лауреата конкурсу «Подаруйте дітям пісню!» (2010 р.), почесну грамоту (1996 р.), подяки Київського міського голови (2004 р., 2008 р.), подяки директора Інституту педагогіки і психології, академіка АПН України В.І. Бондара, листи подяки Президії Асоціації навчальних закладів України недержавної форми власності (2002 р., 2004 р.).

 

Концертно-виконавська діяльність:

є організатором і художнім керівником Камерного оркестру Інституту мистецтв. Ним підготовлені концертні програми оркестру за участю студентського хору, солістів – студентів і викладачів Університету. Касьянов В.В. керує народним ансамблем «Пролісок» (нині арт-студія «New Song»), який має виступи і записи музичних творів на радіо, участь у телепередачах «Надвечір’я» і «Пісня об’єднує нас». У лютому 2012 року ансамбль отримав звання лауреата Всеукраїнського конкурсу «Пісенний вернісаж». Здійснює організацію та проведення мистецьких проектів, випустив 3 DVD-диски (2010 р., 2011 р., 2012 р.). Бере участь як соліст, артист камерного оркестру Університету в творчих заходах Університету та Інституту мистецтв, м. Києва.

 

Творчий доробок:

займається композиторською діяльністю. Має авторські камерні інструментальні твори, пісні та романси на вірші відомих українських поетів – І. Драча, О. Демиденка, М. Луківа, М. Сингаївського, Л. Федорука та інших.

Powered by SobiPro